Altero ülevaade

Altero on Baltikumi juhtiv finantsvõrdlusplatvorm, mis pakub võimalust võrrelda erinevaid finantstooteid, sealhulgas laene, ärilaene ja kindlustust. Platvorm alustas tegevust Lätis 2016. aasta juunis, Leedus 2019. aasta aprillis ja Eestis 2020. aasta juunis ning sellel on üle 100 000 kliendi.

Eestis tegutseb rohkem kui 30 finantsbrändi, mis pakuvad väikelaene ja muid finantsteenuseid. Laenuandjad erinevad oma laenupoliitika poolest, mis hõlmab intressimäärasid, komisjonitasusid ja läbivaatamise protsessi. Samuti on kindlustusettevõtetel erinevad tähtajad ja kulud, mis sõltuvad mitmetest teguritest.

Altero.ee eesmärk on aidata klientidel orienteeruda finantsturul, parandada nende finantsoskusi ning teha õigeid ja mõistlikke otsuseid, hinnates kõiki finantstoodetega seotud nüansse, sealhulgas nende laenu tagasimaksevõimet.

Altero.ee kliendiandmeid hoitakse kõrge turvalisusega andmekeskustes ning kõik kliendiandmete edastamised toimuvad krüpteeritud kanalite kaudu. Altero.ee tehniline meeskond jälgib pidevalt kodulehe turvalisust.

Kui täidate laenude võrdlemise taotluse Altero.ee veebisaidil, luuakse teile virtuaalne profiil, kus saate vaadata saadud laenupakkumisi. Teavet laenuandjate otsuste kohta saate ka oma e-posti aadressile. Profiilis saate võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi, valida parim ja vormistada laen vastavalt saadavale summale, igakuisele maksele, intressimäärale, laenu kättesaamise kiirusele, mugavusele ja muudele eelistele.

Laenu saamiseks peate täitma taotluse Altero.ee veebisaidil ja lisama kontoväljavõtte. See protsess võtab vaid viis minutit. Laenu otsus tehakse tunni jooksul, olenevalt igast laenuandjast eraldi. Teile esitatakse mitu laenupakkumist, millest saate valida endale sobivaima. Seejärel tuleb vaid allkirjastada laenuleping ja laen kantakse teie kontole. Laenuandjatel on erandjuhtudel õigus laenutaotlus tagasi lükata.

Arvustused (2 kokku)
vadimk
15. juuni 2023
меньше чем за час нашли самое выгодное предложение
Kyrylo
11. juuni 2023
4/5.
Kas on midagi lisada?
Jätta hinnang
Vaata teisi pakkumisi
Ava kogu nimekiri