Fjord Bank ülevaade

Fjord Bank on Norra ja Leedu juurtega väikepank, mis alustas aktiivset tegevust Leedu turul pärast Euroopa Keskpanga poolt antud tegevusluba 2021. aasta alguses. Edukas vastuvõtt innustas meid laienema ning 2022. aasta alguses tõime oma hoiusteteenused Saksamaa turule ja sügisel pakkusime väikelaene ka Eesti turul.

Panga põhitegevus hõlmab kahte lihtsat ja läbipaistvat toodet - tähtajalised hoiused ja väikelaenud. Olgu su plaanid seotud auto soetamise, kodutehnika ostmise või kodu remondiga, Fjord Bank aitab sul oma mõtted ellu viia. Lisaks on sul alati võimalus refinantseerida oma olemasolevad laenud meie pangas, muutes igakuiseid makseid väiksemaks või laenates suuremat summat, kui vajad.

Pank on teadlikult loodud selleks, et väikelaenu taotlemine oleks mugav ja kiire digitaalsetes kanalites, kuid samas pakume alati asjalikku ja sõbralikku nõu. Meie spetsialiseerumine võimaldab pakkuda parimat kasutajakogemust ja eelkõige - kliendisõbralikku hinda!

Fjord Bank teeb koostööd sinuga, et muuta sinu unistused teoks. Laenutaotleja vanus peab jääma vahemikku 21 kuni 65 eluaastat, alaline elukoht peab olema Eestis, krediidiajalugu peab olema korras ning regulaarne nettosissetulek vähemalt 600 eurot kuus. Meie väikelaen on suunatud ainult eraisikutele, kellel on võimalus laenutaotlus esitada otse meie kodulehelt. Vastame tööpäeviti tunni-paari jooksul ning kui vajame lisadokumente, anname sellest eraldi teada. Laenu tagasimaksed saab teha mugavalt juba olemasolevalt arveldusarvelt, ilma et peaksid panka vahetama. Fjord Bank - Sinu usaldusväärne partner finantsotsuste tegemisel!

Kas on midagi lisada?
Jätta hinnang
Vaata teisi pakkumisi
Ava kogu nimekiri